Вибухові роботи

joomla 3.5
новогодние поздравления sмs

 

 

     

Кар'єри по виробництву буто-щебенової продуції

ПрАТ «Західукрвибухпром», маючи багаторічний досвід у вибуховій справі, висококваліфікованих працівників, новітні технології, високопродуктивну комп’ютеризовану техніку, вибухові речовини власного виробництва,власну потужну маркшейдерську службу надає послуги по проведенню вибухових робіт на підприємствах по виробництву буто-щебеневої продукції. Роботи проводяться вчасно, якісно, безпечно, з урахуванням вимог замовника до підірваної гірничої маси.

Компанія проводить вибухові роботи в 15 областях України. Роботи проводяться на підприємствах по видобуванню гранітів, діоритів, мігматитів, пісковиків, гнейсів. Фахівці компанії забезпечують високу якість підірваної гірничої маси при підриванні свердловин різного діаметру – від 100 до 250 мм. Компанія проводить роботи по доробці підошви горизонтів, підривання шпурових зарядів, подрібнення негабаритних кусків гірської породи, ліквідації нависів і заколів. Об’єми проведених масових вибухів сягають 80000 м3. Проведення масових вибухів виконується при додержанні вимог законодавства у сфері вибухових робіт. За потреби, вибухові роботи проводяться із залученням фахівців-сейсмологів, для оцінки впливу на прилягаючі до кар’єру території.

При підриванні гірської маси в кар’єрах використовуються як промислові вибухові речовини так і вибухові речовини власного виробництва. У виробництві широко застосовуються емульсійні вибухові речовини, які дають нам змогу безпечно проводити вибухові роботи і конкурувати на ринку.

Компанія широко застосовує неелектричні системи ініціювання зарядів вітчизняного виробництва. Дані системи дають змогу проводити якісно вибухові роботи, зменшити вплив на навколишнє середовище, підвищити безпеку виконання робіт.


 

 

     

Кар'єри по видобуванню сировини для виробництва цементу і будівельних сумішей

Компанія проводить вибухові роботи на підприємствах по виробництву цементу, сухих будівельних сумішей, вапна, шиферу, гіпсу. Роботи ведуться на кар’єрах по видобутку вапняків, мергелів, доломітів та гіпсу. Вибухові роботи мають ряд особливостей: гірські породи мають низьку міцність, обводненість та наявність карст в гірських масивах, важкі умови для роботи техніки, невеликі об’єми підриваємих блоків гірських порід. Використання сучасних технологій та високий професіоналізм працівників компанії даєють змогу конкурувати на ринку вибухових робіт і вдало співпрацювати з такими великими підприємствами як ВАТ «Подільський цемент», ВАТ «Івано-Франківськцемент», ВАТ «Миколаївцемент».

Вибухові роботи проводяться із застосуванням вибухової речовини «Ігданіт» власного виробництва. «Ігданіт» виготовляється у власних сучасних змішувально-зарядних машинах вітчизняного виробництва.

 


 

 

     

Кар'єри по видобутку матеріального каменю

Розвиток будівельної галузі став сильним поштовхом для розвитку видобування і обробки матеріального каменю. ПрАТ «Західукрвибухпром» обслуговує кар’єри по видобутку гранітів, габро, лабрадоритів, сієнітів, діоритів. Підприємства розташовані в Житомирській області, яка дуже багата на природні декоративні камені. Компанія обслуговує понад 30 підприємств.

Технологія вибухових робіт – використання димного пороху і гідровибуху.

 

 

 


 

 

     

Спеціальні роботи

ПрАТ " Західукрвибухпром" виконує комплексні роботи з демонтажу виведених з експлуатації аварійних будинків і споруджень, буро-вибухові роботи в будівництві і на кар'єрах.

Високо кваліфіковані кадри і співробітництво з провідними науковими організаціями регіону і країни, вивчення і використання досвіду кращих вітчизняних і закордонних аналогічних по профілю організацій, забезпечують точне і якісне виконання робіт.

Особлива увага при проектуванні і впровадженні приділяється безпеці проведення робіт.

Інженерні розрахунки і використання сучасних матеріалів і технологій зводять до мінімуму розміри зон вражаючих факторів вибуху, що особливо важливо в умовах діючого виробництва.

Переваги демонтажу з використанням вибухових робіт:

  • Безпека (персонал і техніка працюють в умовах максимальної стійкості об'єкта).
  • Час (скорочення строків демонтажу в 2 - 7 раз, залежно від об'єкта).
  • Заощадження коштів (залежно від конструкції об'єкта 27 - 88 %       вартості традиційного демонтажу).Особливо увагу варто приділити технології "Розпушуванню цементу в силосах вибуховим способом". Під впливом власної ваги і природньої вологості атмосферного повітря, навіть при короткочаснім зберіганні цементу відбувається неминучий процес злежування з поступовим наростанням навісів на бічних стінах силосів.

За допомогою вибуху певного заряду вибухового матеріалу спрямованої дії вибухової хвилі, відбувається резонансне дроблення (розпушування) і обвалення злежалих навісів.

Цей спосіб є самим безпечним, швидким і ефективним, а також більш дешевим, тому що в порівнянні з іншими методами виключає присутність людей у процесі і не вимагає спеціальних технічних готувань і механізмів.

При систематичному проведенні підривних робіт підвищується якість цементу, що витрачається, і дає можливість повністю використовувати обсяги сховищ (силосів), значно знижуючи відсоток втрат.

перчатки фитнеса тяжелой атлетики
бесплатные игры для android

Ми в соц. мережах

  • facebooktwitter