Бурові роботи

joomla 3.5
новогодние поздравления sмs

 

TITON

   

Бурові установки Sandvik DTH серії DI ефективні і надійні при бурінні свердловин діаметром від 89 мм до 190 мм за допомогою заглибних пневмоударників. Вони повністю автономні, оснащені потужними бортовими компресорами і ефективною системою пилевловлювання; верстати оснащені просторою кабіною, відповідно до стандартів захисту FORS II і ROPS, зручною системою керування й відмінним оглядом.

ATLAS COPCO L6

 

 ROC L 6 являє собою високопродуктивні бурові верстати на гусеничному ходу з заглибленим пневмоударником , якіий можливо використовувати для буріння свердловин практично по всіх видах гірничих порід . Верстати серії ROC L 6 , обладнані компресорами високого тиску (25 і 30) компанії Atlas Copco і потужними дизельними двигунами С11 і С13 компанія Катерпиллер , високо цінується при добуванні нерудних матеріалів і вапняку, а також при видобутку рудних копалин і буріння по розкриву на вугільних розрізах завдяки своїй мобільності , загальної продуктивності і економічності.

 

ATLAS COPCO ROC 460HF

   

Гусеничний верстат ROC 460HF з занурювальним пневмоударником для буріння свердловин діаметром 134 - 165 мм. Швидкість буріння залежить від енергії удару і очищення вибою свердловини, на відміну від шарошечних, де швидкість буріння залежить від осьового зусилля, частоти обертання, очищення вибою свердловини. Оскільки немає необхідності створення великого осьового зусилля, верстати Аtlas Copco мають малі габаритні розміри і вагу, високу меневрованість.

   
перчатки фитнеса тяжелой атлетики
бесплатные игры для android

Ми в соц. мережах

  • facebooktwitter