Швидкі кредити онлайн на Анемікс

Автор: DENISOFF on . Posted in Uncategorised

joomla 3.5
новогодние поздравления sмs

Анемікс – сучасна вибухова речовина визнана Європою

Анемікс – найсучасніша вибухова речовина, що виробляється в Україні, визнана в усьому світі як екологічна та безпечна, має сертифікати якості Германії, Великобританії та інших країн світу, повністю відповідає вимогам Європейського стандарту. Слід зазначити що в Україні ліцензії на виробництво Анеміксу мають лише два підприємства – це Інтервибухпром (м. Кривий Ріг) та Західукрвибухпром (м. Житомир), їх потужності в повній мірі здатні задовольнити потребу всіх Українських кар’єрів у сучасній вибуховій речовині.  Анемікс вже став вибором №1 для таких світових компаній як «Lafarge» (Франція), CRH Plc (Ірландія), які вже понад 2 років використовують для власних потреб виключно вибухову речовину Анемікс.

Анемікс - це універсальна ВР, може використовуватись для заряджання свердловин будь-якої обводненості, в породах будь-якої міцності та не потребує гідроізоляції. Можливості застосування Анеміксу практично не мають меж, його використання забезпечить подрібнення порід будь-якої твердості, міцності, пластичності. Широкого застосування набув при розробці родовищ вапняків, гіпсів, гранітів, мігматитів, базальтів. За час використання, Анемікс проявив себе як надійна та безпечна вибухова речовина, так, для її детонації достатньо однієї тротилової шашки вагою 400 г, а перевезення Анеміксу практично не потребує додаткових заходів безпеки. Складові Анеміксу є цілком безпечними, вибухові властивості дані матеріали набувають лише на кінцевій стадії виготовлення, безпосередньо на місці майбутнього вибуху.

 

При використанні Анеміксу не відбувається вигорання в шпурових зарядах, а при вибуху не виділяються токсичні гази. Концентрація оксиду вуглецю в атмосфері і під підірваної гірничої маси в сотні разів менше, ніж при використанні грамоніту.В да з ВР, що використовується в гірничорудній промисловості України, не має таких низьких показників за ступенем негативного впливу на атмосферу. Завдяки своїм високим споживчим властивостям, відносно низькій ціні, Анемікс успішно застосовується в кар’єрах України та Європи. Вже більш ніж 500 кар’єрів України обрали Анемікс або вибрали позику онлайн або кредит онлайн credit-optima.com.ua на купівлю Анеміксу, що беззаперечно свідчить про дійсно високу якість вибухової речовини, її практичність та безпечність!

 

 

перчатки фитнеса тяжелой атлетики
бесплатные игры для android