Анемікс

Автор: DENISOFF on . Posted in Uncategorised

Анемікс – сучасна вибухова речовина визнана Європою

Анемікс – найсучасніша вибухова речовина, що виробляється в Україні, визнана в усьому світі як екологічна та безпечна, має сертифікати якості Германії, Великобританії та інших країн світу, повністю відповідає вимогам Європейського стандарту. Слід зазначити що в Україні ліцензії на виробництво Анеміксу мають лише два підприємства – це Інтервибухпром (м. Кривий Ріг) та Західукрвибухпром (м. Житомир), їх потужності в повній мірі здатні задовольнити потребу всіх Українських кар’єрів у сучасній вибуховій речовині.  Анемікс вже став вибором №1 для таких світових компаній як «Lafarge» (Франція), CRH Plc (Ірландія), які вже понад 2 років використовують для власних потреб виключно вибухову речовину Анемікс.

Анемікс - це універсальна ВР, може використовуватись для заряджання свердловин будь-якої обводненості, в породах будь-якої міцності та не потребує гідроізоляції. Можливості застосування Анеміксу практично не мають меж, його використання забезпечить подрібнення порід будь-якої твердості, міцності, пластичності. Широкого застосування набув при розробці родовищ вапняків, гіпсів, гранітів, мігматитів, базальтів. За час використання, Анемікс проявив себе як надійна та безпечна вибухова речовина, так, для її детонації достатньо однієї тротилової шашки вагою 400 г, а перевезення Анеміксу практично не потребує додаткових заходів безпеки. Складові Анеміксу є цілком безпечними, вибухові властивості дані матеріали набувають лише на кінцевій стадії виготовлення, безпосередньо на місці майбутнього вибуху.

 

При використанні Анеміксу не відбувається вигорання в шпурових зарядах, а при вибуху не виділяються токсичні гази. Концентрація оксиду вуглецю в атмосфері і під підірваної гірничої маси в сотні разів менше, ніж при використанні грамоніту.В да з ВР, що використовується в гірничорудній промисловості України, не має таких низьких показників за ступенем негативного впливу на атмосферу. Завдяки своїм високим споживчим властивостям, відносно низькій ціні, Анемікс успішно застосовується в кар’єрах України та Європи. Вже більш ніж 500 кар’єрів України обрали Анемікс, що беззаперечно свідчить про дійсно високу якість вибухової речовини, її практичність та безпечність!

 

 

Тендери

 

Буровий інструмент та обладнання

Сировина

Партнери

Автор: Super User on . Posted in Uncategorised

ivp

 ПрАТ "Інтервибухпром" 

Підприємство було створене в 2001 році з метою забезпечення вітчизняної гірничої промисловості вибуховими речовинами , що відповідають світовим стандартам з безпеки , екології , ефективності та економіці.

У 2004 році на Полтавському ГЗК (м Комсомольськ ) був побудований і введений в експлуатацію ділянку з виробництва компонентів емульсійної вибухової речовини ( ЕВР ) < Анемікс > . Ця вибухівка здатна ефективно дробити породи незалежно від міцності.

http://ivp.ua

lafarge

Lafarg

Група LafargeHolcim - є світовим лідер у галузі будівельних матеріалів. Штат компанії нараховує 115 000 співробітників в 90 країнах повсьому світу. Як провідний виробник цементу, щебеню та бетону компанія вносить свій внесок у будівництво міст по всьому світу.

В Україні Групу представляє щебеневий напрям виробництва "Лафарж" з 2004 року.

http://www.lafarge.ua

 lezinkov

ПАТ «Лезниківський кар'єр»

Лезниківський кар'єр - одне з найбільших підприємств України, що спеціалізуються на видобутку і переробці будівельного каменю. Лезниківський кар'єр розташований в 160-ти кілометрах від Києва - неподалік від села Лезники Володарсько-Волинського району Житомирської області.Основний вид діяльності підприємства - видобуток будівельного каменю з власного родовища і його подальша переробка.

http://lezniki.com.ua 

 

ТОВ "Плисецький гранітний кар'єр"

08622, Київська обл., Васильківський р-н, с. Плесецьке. тел.: (04571) 64511

 

ТДВ "Білоцерківський кар'єр"

09153, Київська облласть, Білоцерківський район, Урощище Кошик. Тел.: (04563) 50225

 

 

 

 

 

ПАТ "Подільский цемент" 

Підприємство "Подільський цемент" -  велетень цементної промисловості Європи, розташований в одному з її найстаровинніших міст, яке до цього часу вражає не тільки своєю архітектурою, а й міцністю та довговічністю споруд.

Цемент — це і хліб будівництва, і символ міцності та могутності народу      

http://podcem.com.ua

 

 

ukrzalizz

ДП «УПП УЗ» 

ДП «УПП УЗ» займається видобутком щебня широкого спектру фракцій та доставкою його у довільну точку України або закордону. Забезпечує високу якість сировини та її швидке транспорутвання у довільну точку розгалуженої мережі станцій Укрзалізниці. До складу ДП «УПП УЗ» входять дев’ятнадцять кар’єроуправлінь у різних куточках України.

http://dpupp.com.ua

 

ПАТ "Іванівський спеціалізований кар'єр"

Публічне акціонерне товариство "Іванівський спецкар'єр" спеціалізується  на видобутку щебня високої якості та широко спектра фракції. Знаходиться у с. Іванів Калинівського району Вінницької області.

http://ivankarer.at.ua

 

 ВАТ "Гніванський кар'єр" 

21310, Вінницька обл., Тиврівський р-он, м.Гнівань. Тел.: (04355) 33942

http://www.gnivan.pat.ua

 

 

ПАТ "Жежелівський кар'єр"

Кар’єр «Жежелів» має 100-річну традицію виробництва і переробки каменю, видобуванні блоків і їхній подальшій обробці. Кар’єр знаходиться на відстані 60 км від міста Вінниця, яке є обласним центром Вінницької області. Гірничою породою, яка видобувається, є граніт. Кар’єр розділений на дві частини. Так званий блоковий кар’єр і кар’єр на видобування каменю мають власну залізничну вітку, запаси об’ємом 43 000 000 т.

 

ПП "Давидівський гранкар'єр"

12415, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Давидівка. тел.: (0412) 499644

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
   
   
   
   
   
   

Історія підприємства || "Західукрвибухпром"

Автор: Super User on . Posted in Uncategorised

Коли подивитись на геологічну карту Житомирщини, то не можна не переконатись у справедливості слів великого дослідника надр академіка Ферцмана, який назвав нашу область "Уралом в мініатюрі". Яких тільки покладів тут не знайдете — майже всю таблицю Менделєєва! Але найбільше — декоративних і будівельних каменів. І, певне, саме цей факт переконав колишнє союзне керівництво (Постанова Ради Міністрів СРСР від 5 липня 1952 р., № 3035) створити в Житомирі Західноукраїнське виробниче підприємство буровибухових робіт "Західукрвибухпром".


Формування самого підприємства і його дільниць розпочалося в березні 1953 р. і проходило, слід віддати належне, доволі швидкими темпами. Вже до кінця 1953р. було створено управлінський апарат і 14 дільниць. Цього вимагала післявоєнна ситуація в країні: тривала відбудова зруйнованого війною народного господарства.

Згадує Фроїм Ісакович Скудицький, колишній начальник відділу матеріально-технічного постачання,ветеран праці.
— Я почав працювати в управлінні державного підприємства "Західукрвибухпром" в жовтні 1953 р. Тоді наш "офіс" містився в одній кімнаті, яка для декого була одночасно й квартирою. Більшість інженерно-технічних працівників жили в наметах. Але на ці незручності ми мало звертали увагу. В Житомирі тоді багато хто не мав власного житла. Головне було - забезпечувати країну необхідними будівельними матеріалами. І ми вже того року добули 320 тис.куб. м гірничої маси. Це завдяки тому, що бурильники, вибуховики, інші фахівці були досвідчені, їх нам направляли з Росії, переважно з Уралу. Власних матеріально-технічних ресурсів ми теж не мали. Ними ділились з нами інші управління главку, зокрема, харківське. Кар'єри відкривались буквально один за одним. На момент розпаду Радянського Союзу тільки в Житомирській обл. вироблялось 17 млн. куб.м щебеню в рік, тоді як в цілому по Україні його вироблялось 42 млн. куб.м. Ми лише вибухівки витрачали в рік від 10 до 12 тис.т. Її одержували від 18 постачальників з різних кінців країни. Всього ж на наших складах було до 5 тисяч найменувань обладнання і матеріалів. Отож роботи відділу постачання вистачало.

Описание: http://zvp.com.ua/frontend/webcontent/images/content/history/3.jpg Описание: http://zvp.com.ua/frontend/webcontent/images/content/history/4.jpg Тим часом потреби гранітно-тесаної і щебеневої продукції в країні зростали. У 1960 р. підприємство "Західукрвибухпром" уже мало в різних областях України 30 виробничих дільниць, де працювало 1300 чоловік, в тому числі в апараті управління — 40 чоловік. Головною робочою силою були бурильники і вибуховики. Основний обсяг робіт виконувався бурильниками за допомогою ручних перфораторів. За зміну робітник пробурював до 20 погонних метрів шпура. Це була тяжка робота: вібрація, шум, запиленість. Люди в кінці дня не знали куди подіти руки. Полегшення прийшло, коли почали замінювати цю, з дозволу сказати, техніку буровими станками.
З початку 60-х років потреби в щебені в країні стали зростати. Задовольнити їх старим методом було неможливо. Для цього треба було б у 20 разів збільшувати чисельність робітників. Отож саме життя примусило іти шляхом технічного прогресу. На заміну основного малопродуктивного перфораторного буріння був взятий напрямок на станочне буріння свердловин. Починали зі станків канатно-ударного буріння, поступово опановуючи станки пневмоударного буріння (БМК-4, СБНК-5, СБУ-100, Урал-61, Урал-64), а згодом уже і найбільш продуктивні - станки шарошкового буріння -БСШ-1М, 2СБШ-200, 4СБШ-200, 5СБШ-200, СБШ-250.

 

Описание: http://zvp.com.ua/frontend/webcontent/images/content/history/5.jpg

В технології вибухових робіт теж відбулися помітні зміни. З небезпечного вогневого висадження переходили на електричне, з миттєвого для підривання свердловинних зарядів на короткосповільнене, що дозволило не тільки безпечніше працювати, а й збільшити обсяги виробництва, значно підвищити якість буровибухових робіт.

Згадує Георгій Сергійович Бізін, кавалер ордена Трудового Червоного прапора, заслужений працівник промисловості України, який з 1956 р. працював інженером з техніки безпеки, потім- головним інженером, а з 1977 до 1997 рр. очолював підприємство.
- Перехід на нові технології буріння і проведення вибухових робіт зумовив необхідність підготовки і перепідготовки кадрів. За нашим проханням при "Запоріжвибухпромі", де теж здійснювали такий перехід, були організовані курси бурильників шарошкового буріння. Двічі на рік ми направляли туди людей, які вже знали бурові станки, попрацювали в кар'єрах і, як ми кажемо, "понюхали пороху". Почали з Гніванської дільниці, що у Вінницькій обл. Потім, по мірі придбання нових бурових станків, робили це й на решті дільниць.

Крім того, проводили семінари, на які запрошували начальників дільниць, їх заступників, технічних керівників, гірничих майстрів, завідуючих складами. До 1992 р. ми вже мали майже 30 станків шарошкового буріння і підготовлених для роботи на них фахівців.
Дуже добре себе проявили начальники дільниць. Вони зрозуміли, що далі рухатись на старому обладнанні неможливо, і всіляко сприяли впровадженню нових технологій. Як все це позначилось на виробничих показниках? Судіть самі: згідно штатного розкладу ми могли мати 1300 працівників, а було - 730, і цією кількістю, і завдяки новим технологіям, ми виконували обсяги робіт, розраховані на повний штат.
Описание: http://zvp.com.ua/frontend/webcontent/images/content/history/6.jpg У непростих умовах переходу держави на рейки ринкової економіки, перебудови господарського механізму, коли підприємства-суміжники втратили зв'язки з багатьма замовниками їхньої продукції і змушені були скорочувати виробництво,
Державне підприємство "Західукрвибухпром" теж постало перед загрозою занепаду. До мінімуму зменшилась кількість замовлень на виконання буровибухових робіт, а якщо їх десь і виконували, то оплата надходила із запізненням, або й взагалі її не одержували. Щоб вижити за цих умов, потрібно було змінювати стратегію і тактику співпраці із суміжниками. Керівництву, зокрема, директору підприємства Івану Григоровичу Астрахану довелось виявляти неабияку гнучкість при укладанні договорів, деяких замовників умовляти не панікувати, а шукати можливість зберегти виробництво, іншим - допомагати шляхом відстрочки повернення боргів за виконані буровибухові роботи, тощо.
Подбали також про зниження собівартості робіт. З цією метою почали активно використовувати конверсійні матеріали — видалену на спецпідприємствах із бомб, снарядів вибухівку. Вона значно дешевша тієї, яку пропонували на інші постачальники, і, головне, придатна для використання в кар'єрах з підвищеною вологістю. Нині конверсійні матеріали тут займають до 70 відсотків від загального обсягу використовуваних вибухових речовин.

Описание: http://zvp.com.ua/frontend/webcontent/images/content/history/7.jpg Активний пошук і приведення в дію внутрішніх резервів дозволив зберегти колектив, не допустити стрімкого спаду обсягів виробництва. Підприємство працює стабільно, одержує прибутки, що дозволяє вчасно розраховуватися з державою, отримувати заробітну плату.
Гордістю будь-якого колективу є його передовики і новатори виробництва. На всіх етапах розвитку "Західукрвибухпрому" тут були люди, які власним прикладом, самовідданою працею вели за собою колектив. Чимало з них відзначено високими урядовими нагородами. Зокрема, ордена Трудового Червоного прапора удостоєні бурильники свердловин Микола Адамович Назарчук, Станіслав Іванович Лебля, вибуховики Петро Миколайович Христенко, Володимир Миколайович Якименко, ордена "Знак пошани" — бурильники свердловин Андрій Миколайович Полосенко, Микола Лукич Куча, Михайло Антонович Будзинський, Степан Матвійович Гордєєв, Володимир Петрович Сентюков, вибуховики Микита Корнійович Пономаренко, Тадеуш Мар'янович Славінський. Велику групу робітників нагороджено орденом Трудової Слави третього ступеня, медалями "За трудову доблесть" та "За трудову відзнаку". Авторитетом і повагою користуються в колективі начальники дільниць: Коростенської — Павло Вікторович Бежевець, Білоцерківської - Олександр Федосійович Солопенко, Кам'янець-Подільської — Петро Миколайович Козак, Житомирської - Анатолій Васильович Гуменюк, Лезниківської — Олексій Григорович Никитенко, заступники начальників дільниць Володимир Іванович Загоровський, Віктор Гоноратович Тиць, гірничі майстри — Володимир Васильович Мороз, Надія Григорівна Вєтрова.

Описание: http://zvp.com.ua/frontend/webcontent/images/content/history/8.jpg Велику організаторську роботу щодо забезпечення безперебійного функціонування виробництва здійснюють головні спеціалісти підприємства - його директор Іван Григорович Астрахан, головний інженер Олександр Іванович Замига, заступник директора з економіки і фінансування Галина Львівна Антіс, головний механік Микола Павлович Блінов, начальник відділу економіки Анеля Марцелівна Пипченко.
Чимало справжніх майстрів своєї справи виросло в робітничому колективі за останні роки. Це - вибуховики Валентин Миколайович Ванюшкін, Петро Миколайович Фурманчук, Ігор Анатолійович Якименко, Іван Семенович Іскоростенський, Микола Васильович Борисюк, Олег Іванович Грищенко, Микола Якович Усенко; машиністи бурових установок Едуард Анісімович Клевальчук, Анатолій Миколайович Куча, Петро Миколайович Солопан; водії Йосип Станіславович Остринський, Володимир Васильович Ейсмонт. Високий професіоналізм, організованість, відповідальність за доручену справу працівників управління є надійною передумовою того, що і в подальшому колектив успішно справлятиметься із своїми завданнями.

 

 

 

Більше статей...

Ми в соц. мережах

  • facebooktwitter