Партнери

Автор: Super User on . Posted in Uncategorised

joomla 3.5
новогодние поздравления sмs

ivp

 ПрАТ "Інтервибухпром" 

Підприємство було створене в 2001 році з метою забезпечення вітчизняної гірничої промисловості вибуховими речовинами , що відповідають світовим стандартам з безпеки , екології , ефективності та економіці.

У 2004 році на Полтавському ГЗК (м Комсомольськ ) був побудований і введений в експлуатацію ділянку з виробництва компонентів емульсійної вибухової речовини ( ЕВР ) < Анемікс > . Ця вибухівка здатна ефективно дробити породи незалежно від міцності.

http://ivp.ua

lafarge

Lafarg

Група LafargeHolcim - є світовим лідер у галузі будівельних матеріалів. Штат компанії нараховує 115 000 співробітників в 90 країнах повсьому світу. Як провідний виробник цементу, щебеню та бетону компанія вносить свій внесок у будівництво міст по всьому світу.

В Україні Групу представляє щебеневий напрям виробництва "Лафарж" з 2004 року.

http://www.lafarge.ua

 lezinkov

ПАТ «Лезниківський кар'єр»

Лезниківський кар'єр - одне з найбільших підприємств України, що спеціалізуються на видобутку і переробці будівельного каменю. Лезниківський кар'єр розташований в 160-ти кілометрах від Києва - неподалік від села Лезники Володарсько-Волинського району Житомирської області.Основний вид діяльності підприємства - видобуток будівельного каменю з власного родовища і його подальша переробка.

http://lezniki.com.ua 

 

ТОВ "Плисецький гранітний кар'єр"

08622, Київська обл., Васильківський р-н, с. Плесецьке. тел.: (04571) 64511

 

ТДВ "Білоцерківський кар'єр"

09153, Київська облласть, Білоцерківський район, Урощище Кошик. Тел.: (04563) 50225

 

 

 

 

 

ПАТ "Подільский цемент" 

Підприємство "Подільський цемент" -  велетень цементної промисловості Європи, розташований в одному з її найстаровинніших міст, яке до цього часу вражає не тільки своєю архітектурою, а й міцністю та довговічністю споруд.

Цемент — це і хліб будівництва, і символ міцності та могутності народу      

http://podcem.com.ua

 

 

ukrzalizz

ДП «УПП УЗ» 

ДП «УПП УЗ» займається видобутком щебня широкого спектру фракцій та доставкою його у довільну точку України або закордону. Забезпечує високу якість сировини та її швидке транспорутвання у довільну точку розгалуженої мережі станцій Укрзалізниці. До складу ДП «УПП УЗ» входять дев’ятнадцять кар’єроуправлінь у різних куточках України.

http://dpupp.com.ua

 

ПАТ "Іванівський спеціалізований кар'єр"

Публічне акціонерне товариство "Іванівський спецкар'єр" спеціалізується  на видобутку щебня високої якості та широко спектра фракції. Знаходиться у с. Іванів Калинівського району Вінницької області.

http://ivankarer.at.ua

 

 ВАТ "Гніванський кар'єр" 

21310, Вінницька обл., Тиврівський р-он, м.Гнівань. Тел.: (04355) 33942

http://www.gnivan.pat.ua

 

 

ПАТ "Жежелівський кар'єр"

Кар’єр «Жежелів» має 100-річну традицію виробництва і переробки каменю, видобуванні блоків і їхній подальшій обробці. Кар’єр знаходиться на відстані 60 км від міста Вінниця, яке є обласним центром Вінницької області. Гірничою породою, яка видобувається, є граніт. Кар’єр розділений на дві частини. Так званий блоковий кар’єр і кар’єр на видобування каменю мають власну залізничну вітку, запаси об’ємом 43 000 000 т.

 

ПП "Давидівський гранкар'єр"

12415, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Давидівка. тел.: (0412) 499644

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
   
   
   
   
   
   
перчатки фитнеса тяжелой атлетики
бесплатные игры для android

Ми в соц. мережах

  • facebooktwitter